Listopadowe dzieci

Listopad to miesiąc, kiedy możemy obserwować zarówno piękną pogodę, prawdziwą złotą jesień, jak i mocno pochmurne dni. Takie właśnie są listopadowe dzieci, z jednej strony bardzo pogodne, z drugiej mocno zmienne. Znak zodiaku ma ogromny wpływ na to, jaki dane dziecko ma charakter. Jeśli Twoje dziecko urodziło się do 21.11 to jest zodiakalnym Skorpionem, natomiast jeśli urodziło się od 22.11 jest zodiakalnym Strzelcem.

Skorpion – Dzieci urodzone pod tym znakiem zodiaku są gadatliwe, lubią otaczać się innymi osobami, dobrze czują się zarówno wśród rówieśników, jak i dorosłych. Niestety, mają skłonność do kłamania. Są bystre i inteligentne, często wyróżniają się bardzo dobrze rozwiniętą intuicją. Są bardzo emocjonalne szybko wpadają w złość, są impulsywne. Mocno przywiązują się do innych, często ich przyjaźnie są na całe lata. Mają problem z dotrzymywaniem słowa i terminów, szczególnie w szkole, a także z utrzymaniem koncentracji i uwagi na jednej rzeczy. Bywają zapominalskie. Jako wróżka wiem, że są to dzieci dość mocno zamknięte w sobie dlatego od najmłodszych lat należy je uczuć rozmawiać o swoich uczuciach i przeżyciach. Często są podejrzliwe i potrzebują dużo czasu, aby się otworzyć i zaufać innym. Dzieci te są bardzo zero jedynkowe, dla nich nie

ma półśrodków ani żadnych odcieni szarości. Lubią dowodzić i wymyślać zabawy, są mocno kreatywne. W życiu dorosłym często obejmują zawody związane z pomaganiem innym, takie jak lekarz, żołnierz, doradca, detektyw czy psycholog.

Strzelec – Dzieci urodzone pod tym znakiem, mają bardzo optymistyczne podejście o życia. Są pełne energii, którą zarażają innych. Uwielbiają zabawę, mają duże poczucie humoru, pragną aktywnie spędzać czas. Zdecydowanie wolą zajęcia ruchowe od nauki. Z drugiej strony są ciekawe otaczającego je świata, potrafią zadawać setki pytań, często zamęczając tym rodziców.  Powszechnym jest to, że mają problem ze skupieniem uwagi, dlatego w szkole są raczej przeciętnymi uczniami, mimo iż są inteligentne. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu jako wróżka, wiem, iż bardzo dobrze czują się wśród rówieśników, z którymi chcą spędzać każdą wolną chwilę. Czasem bywają lekkomyślni, ale zazwyczaj udaje im się wyjść z opresji. Dzieci te uwielbiają rywalizacji i współzawodnictwo, dlatego często uprawiają sporty zawodowo, szczególnie dobrze odnajdują się w grach zespołowych. Rodzice mają najlepszy kontakt z zodiakalnym Strzelcem jeśli sami są aktywni i lubią ruch. Polecane zawody dla nich to sportowiec, lekarz, sędzia, nauczyciel, pracownik biura podróży, aktor, polityk.

Jeśli chcesz wiedzieć jakie jest Twoje dziecko i czego się po Nim spodziewać, zapraszam zakupu wróżby prześwietlenie osoby: http://mariwa.pl/2016/08/31/218/

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *