Lipiec miesiąc pełen energii i słońca, wykorzystaj to…

Słońce, wysokie temperatury, długie dni, to wszystko sprawia, że lipiec jest najbardziej
energetycznym miesiącem w roku. Jest to czas, kiedy mamy wiele w sobie życiodajnej siły, chęci do działania i wprowadzania zmian w swoim życiu. Dzięki sprzyjającym czynnikom zewnętrznym, czyli naturze, jest to bardzo dobry czas na postawienia, które mają bardzo dużą szansę na to, iż je zrealizujemy, a nasze zmiany wprowadzimy na stałe.

W tym czasie mamy dobry nastrój, dlatego małe potknięcia czy niepowodzenia, nie zrażają nas, a wręcz przeciwnie, jeszcze bardziej motywują do działania i podjęcia kolejnej próby. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby stwierdzić, że jeszcze wszystko jest do naprawienia i widać możliwość poprawy jakości naszego życia.

Dlatego, jeśli od dłuższego czasu nosisz się z zamiarem wprowadzenia zmian w swoim życiu, chcesz pracować nad sobą czy nad swoim związkiem, to właśnie teraz jest ten czas. Czas, który możesz dobrze spożytkować. W tym momencie nie masz wymówek, dosyć Twojego lenistwa. Wszystko na dworze rośnie, żyje pełnią swojego życia, rozwiną się, jest intensywne, pachnące, świeże. Dlatego bądź taki sam.

Zacznij żyć, zacznij działać, weź odpowiedzialność za swoje życie, poczuj wszystkimi zmysłami, to co masz, rób to, co

daje Ci prawdziwą radość. Inwestuj w siebie, w swój samorozwój, w swoje szczęście. Buduj dobre relacje z innymi, dziel się szczęściem i radością. Naucz się przebaczać innym i przede wszystkim samemu sobie, bądź dla siebie przyjacielem.

Pamiętaj, że ile dasz z siebie tyle otrzymasz w zamian. Dlatego traktuj innych ludzi, tak jak chcesz, aby Ciebie traktowano. Przebywaj na świeżym powietrzu, chodź na spacery, które działają relaksująco i rozluźniająco, wąchaj kwiaty i owoce, to naturalna aromaterapia, która doda Ci dodatkowego kopa do działania Wsłuchaj się w śpiew ptaków i bądź po prostu szczęśliwy.

Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *