Przyciągnij wakacyjną miłość

Lato to okres, który sprzyja nowym relacjom, znajomościom tym krótkim i tym dłuższym.
Dzięki temu, że otaczają nas piękne kolory, jest ciepło, mamy lepszy nastrój, a aura jest bardzo sprzyjająca, aby rozpocząć nowy związek. Nie bądźmy bierni, tylko sami weźmy sprawy w swoje ręce i sprawmy, aby szczęście nam sprzyjało i abyśmy odnaleźli miłość w tym czasie.

Aby przyciągnąć miłość, przede wszystkim musisz zacząć od siebie. Dlatego najpierw należy rozprawić się ze swoją przeszłością i nie wracać do niej. To bardzo ważne, zacznij żyć tu i teraz, a nie tkwij ciągle w przeszłości. Jeśli tkwisz w przeszłości nie widzisz tego co się dzieje teraz w okół Ciebie, nie widzisz ludzi, szans, nowych możliwości. Zacznij żyć tu i teraz i zobacz, ile piękna i dobra Ciebie otacza.

Wizualizuj sobie swoją miłość. Wyobrażaj sobie, jak kogoś poznajesz, jak rozmawiacie ze sobą, jak flirtujecie, niech wszystko będzie wyraźne, nawet z przelotnymi spojrzeniami i muśnięciem ręki. Wizualizuj sobie także charakter partnera. Jak chcesz żeby się zachowywał, jaki ma być. Im więcej konkretów tym lepiej. Nie tylko będziesz dokładnie wiedzieć kogo pragniesz, ale jest większe prawdopodobieństwo, że przyciągniesz osobę, z wieloma cechami, na których Ci zależy.

Wyjdź do ludzi. Musisz się otworzyć na otaczający Ciebie świat, nie poznasz nikogo siedząc zamknięta w czterech kątach. Dlatego odważ się zrobić coś nowego, chodź w miejsca gdzie jest dużo ludzi, rób coś nowego, ciekawego, dzięki czemu poznasz wiele nowych osób i będziesz mieć szansę na poznanie miłości. Dodatkowo pal świecę intencyjną, codziennie pal świecę koloru różowego lub białego i myśl o tym, że jesteś szczęśliwa. Wprowadź tych kilka kroków do swojego życia i przyciągnij wakacyjną miłość.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *