Horoskop partnerski – Dopasowanie

Jesteś z osobą dla Ciebie bardzo ważną, czujesz miłość, planujesz wspólną przyszłość. Z drugiej strony masz obawy, martwisz czy jesteście dobrze dobranymi partnerami. Związek to nie dwie połówki idealnie dobranego jabłka. Związek to wzajemne dopełnianie się, kompromisy. Aby odnaleźć szczęście w związku trzeba zdawać sobie sprawę z cech jakie ma Twój partner. Dlatego nasuwają się pytania. Jakie problemy ze względu na Wasze charaktery mogą Was czekać? Na jakie cechy zwracać uwagę ?

Cena 55 zł/110 zł odpowiedź do 1h KUP TERAZ

Po to jest horoskop partnerski.

Kiedy będziesz wiedzieć jaka z natury jest osoba, z która się związałaś, łatwiej będzie Ci zaakceptować Ją bez wchodzenia w konflikty. Znając cechy drugiej strony, będziesz wiedzieć jak postępować, tak aby Wasza relacja była szczęśliwa, spójna i trwała.

Pamiętaj, to że nie jesteście dobrani charakterologicznie nie oznacza, że nie możecie być razem czy że Wasz związek nie będzie szczęśliwy. Możesz być szczęśliwa z każdym, jeśli tylko będziesz wiedzieć jaka to osoba . Posiadając taką wiedzę będziesz zwracać uwagę na pewne powtarzalne zachowania, dzięki czemu unikniesz niepotrzebnych konfliktów i ograniczysz Wam obojgu nerwów. Dzięki takiej wiedzy możesz wręcz uratować Wasz związek.

Karty pokażą mi, jakie są Wasze mocne i słabe cechy oraz na co szczególnie powinniście zwrócić uwagę. Ponadto dzięki stawianym przeze mnie kartom uzyskam informację czy macie takie same cele lub co zrobić aby Wasze cele się pokrywały. Horoskop partnerski, to wiedza, pomoc i świadomość. To szansa na uniknięcie błędu lub szczęście.

Tu dowiesz się również o tym, czy i jakie szanse macie na to, żeby Wasz związek był związkiem docelowym. Jakie czekają Was kryzysy i co zrobić, żeby je przetrwać oraz jakie niespodzianki szykuje Wam los.

Wystarczy, że napiszesz do mnie na adres mariwa.polska@gmail.com, podasz mi Wasze imiona i daty urodzenia oraz dołączysz potwierdzenie przelewu a do 6h otrzymasz dokładne informacje. Korzystając z opcji Express, odpowiedź otrzymasz do godziny.

Zapraszam serdecznie

– Cena standardowa 55 zł,
– opcja Express, odpowiedź do 1 godziny 110 zł.

Wróżka Mariwa

One thought on “Horoskop partnerski – Dopasowanie

  1. Pingback: Cennik - Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *