Magiczne rośliny, które możesz hodować w domu…

Wiosna to czas, kiedy rośliny zaczynają rosnąć, wszystko zaczyna się rodzić na nowo. Dlatego jest to wręcz idealny czas na podjęcie decyzji, o tym, aby w naszym domu były rośliny, które nie tylko mogą być ozdobą czy przyprawa, ale także mogą nam służyć do pomocy w magii. A jakie to rośliny?

Bazylia – Nadaje się ona to wszelkich rytuałów związanych z wzmocnieniem, uzdrowieniem, a także ochroną przez negatywną energią. Pomaga także w rytuałach miłośnych, szczególnie tych dotyczących wierności.

Wawrzyn – Roślina znana jako drzewko laurowe, stosowany jest w rytuałach ochronnych, a także odcinających złą energię, może być także stosowany przy blokadach wampirów energetycznych.

Mniszek lekarski – Roślina ta jest idealna do wzmacnia energii i dodania sił witalnych w organizmie każdej osoby. Może być także stosowana do rytuałów związanych z ochroną przez toksycznymi osobami i wampirami energetycznymi.

Lawenda – Roślina ta działa kojącą na relacje z innymi osobami, dlatego jest stosowana w rytuałach uspokajających, a także ochronnych przed wpływem osób negatywie wpływających na nas. Można go także stosować w rytuałach wzmacniających.

Rumianek – Roślina ta jest stosowana do rytuałów uspokajających i wyciszających. Wypędza także negatywną energię z osób a także pomieszczeń. Może być także stosowany do rytuałów relaksacyjnych.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *