Jaki kwiat do Ciebie pasuje? Sprawdź to na podstawie Znaku Zodiaku

Nadeszła wiosna, a wraz z nią zaczynają rozkwitać kwiaty. Już niedługo zrobi się wokół nas pięknie i kolorowo. Praktycznie każda osoba ma swój ulubiony kwiat. Sprawdź na podstawie znaków zodiaku, jaki kwiat pasuje do Ciebie.

Baran – Osoby rodzaje jako zodiakalne Barany są mocno emocjonalne, a czasem także porywcze, dlatego najlepiej do nich pasuje róża lub tulipan.

Byk – Osoby urodzone jako zodiakalne Byki lubią intensywne zapachy i kontakt z naturą. Dlatego ich kwiatami są konwalie, lawenda i bez.

Bliźnięta – Osoby urodzone jako zodiakalne Bliźnięta lubią radość z codziennego życia, dlatego ich kwiatem są żonkile, a także koniczyny.

Rak – Osoby urodzone jako zodiakalne Raki są empatyczne i dbają o innych, ich kwiatem jest aloes, który niesie ulgę w potrzebie.

Lew – Osoby urodzone jako zodiakalne Lwy wprowadzają dużo energii wszędzie tam, gdzie się pojawiają, dlatego ich kwiatem jest słonecznik.

Panna – Osoby urodzone jako zodiakalne Panny lubią prostotę i elegancję, dlatego stawiają na lilie lub stokrotki.

Waga – Osoby urodzone jako zodiakalne Wagi są subtelne i wyrachowane, dlatego ich kwiatem są storczyki.

Skorpion – Osoby urodzone jako zodiakalne Skorpiony są pełne pasji i zaborczości, dlatego ich kwiatem jest piwonia.

Strzelec – Osoby urodzone jako zodiakalne Strzelce potrzebują kwiatka, który jest unikalny i odporny na zaniedbania, dlatego ich kwiatem jest kaktus.

Koziorożec – Osoby urodzone jako zodiakalne Koziorożce pragną osiągnąć sukces w życiu, dlatego ich rośliną jest drzewko bonsai.

Wodnik – Osoby urodzone jako zodiakalne Wodniki poświęcają wiele uwagi roślinom, dlatego ich kwiatem jest orchidea.

Ryby – Osoby urodzone jako zodiakalne Ryby są silnie związane z wodą, do tego mają w sobie wiele delikatności, dlatego ich kwiatem jest lilia wodna.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *