Oczyść atmosferę w swoim związku

Ostatnio mogliście przeczytać o tym, jak oczyścić atmosferę w domu, aby poprawić relację,
więcej na ten temat najdziecie tutaj. Natomiast, aby relacja uległa poprawie między partnerami, należy wprowadzić zmiany także w samym w związku, czekanie aż sam związek się naprawi nic nie da, a wręcz przeciwnie zazwyczaj życie w takim zawieruszeniu prowadzi do oddalenia się od siebie partnerów i z czasem do rozstania.

Tak jak dom potrzebuje pozbyciu się złej energii i wpuszczenia świeżego powietrza, tak samo jest z naszą relacją.

Skup się na pozytywach partnerach.
Przestań dopatrywać się tego co negatywne, a doceń wszystko to co robi dobrze i mów o tym głośno, takie działanie powoduje wręcz cuda.

Wyjaśnij dawne sprawy.
Jeśli coś wisi w powietrzu, to z czasem wybuchnie z ogromną mocą, dlatego nie uciekaj od problemów, wyjaśnij wszystko z partnerem, zakończ ten temat i skupcie się na teraźniejszości.

Dotykaj.
Kontakt cielesny jest bardzo ważny, dlatego drobne gesty, typu przytulenie, złapanie za rękę, pocałunek, czy nawet muśnięcie partnera poprawia relację.

Żyj tu i teraz.
Nie planuj wprowadzenia zmian, za jakiś czas, działaj teraz. To czas spędzony w tym momencie ma wpływ na to, jak będzie wyglądała relacja w przyszłości.

Wybaczaj i zapominaj.
Jeśli Twój partner skrzywdził Ciebie w jakiś sposób, a Ty byłaś w stanie to wybaczyć, nie wracaj już do tego, w ten sposób tylko zanieczyszczasz atmosferę Waszego związku.

Wprowadzenie w życie tych zasad zarówno oczyści atmosferę w związku, jak i wzmocni relację między partnerami, dlatego warto wprowadzić je już dziś.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *