Znak zodiaku a podejście do miłości – część I

Są osoby, które zakochują się szybko i często, inne potrzebują dużo czasu aby się zakochać i uważają, że miłość jest jedna i wyjątkowa. To jak się zakochujemy i jakie mamy podejście do miłości w dużej mierze zależy od naszego znaku zodiaku.

Sprawdź jak to wygląda w Twoim przypadku.

Baran – Osoby urodzone jako zodiakalne Barany lubią flirtować, żyją dla uczucia, które jest dla nich priorytetem w życiu. Lubią zdobywać partnera, ich miłość jest intensywna i bardzo mocna. Jednak nie mają problemu z tym, aby kilka razy zakochać się w swoim życiu.

Byk – Osoby urodzone jako zodiakalne Byki działają bardzo powoli, muszą najpierw dobrze poznać osobę, zanim otworzą swoje serce i zdecydują się na związek. Patrzą mocno racjonalnie na związek, nie szukają przygód. Często zakochują się raz na całe życie.

Bliźnięta – Osoby urodzone jako zodiakalne Bliźnięta lubią nie tylko flirtować, ale też romansować z kilkoma osobami jednocześnie. Nie widzą problemu i przeciwwskazań do tego, aby kochać kilka osób w jednym czasie. Często w swoim życiu mają kila poważnych związków czy małżeństw.

Rak – Osoby urodzone jako zodiakalne Raki pragną trwałej relacji, choć potrafią flirtować, to dla nich to tylko zabawa, nie związana z niczym poważnym. Zazwyczaj kochają, bardzo mocno i wchodzą w trwałe relacje, nawet na całe życie, niestety wracają często myślami do przeszłości, przez co są nieszczęśliwe.

Lew – Osoby urodzone jako zodiakalne Lwy flirtują często z kilkoma osobami naraz. Jednak kiedy już się zakochają są stałe w uczuciach i potrafią stworzyć długotrwały związek. Jednak jeśli są niedocenianie, szukają innej osoby, która da im to czego potrzebują.

Panna – Osoby urodzone jako zodiakalne Panny potrzebują dużo czasu, aby się otworzyć, zaufać drugiej osobie, potrafią być romantyczne, ale raczej nie flirtują. W uczuciach są stałe i jak się zakochają, to tworzą trwałą relację, często na całe życie.

Wróżba Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *