Konsultacje telefoniczne

rozmowa_telefonicznaPorozmawiaj ze mną o swoich problemach i sprawdź jakie rozwiązanie mają dla Ciebie karty…
Wszyscy mamy problemy, jedne są większe inne mniejsze a niektóre nas przerastają i nie radzimy sobie z nimi. Sam problem wywołuje w nas stres, po co w związku z tym narażać się na kłopoty przy jego rozwiązywaniu.
Dzięki mnie:
– nie musisz popełniać bolesnych błędów,
– będziesz spać spokojnie,
– podejmiesz właściwe decyzje,
– będziesz mieć świadomość tego co się wokół Ciebie dzieje.

Wiem, że masz dużo pytań, wiele niepewności i wewnętrzne lęki. Możesz oczywiście zdać się
na ślepy los i czekać na to co się wydarzy ale czy nie będziesz żałować, że można było czemuś
zaradzić, pomóc sobie, swoim bliskim? Co, jeżeli okaże się, że można było uniknąć problemów?
Daj sobie pomóc…

W jaki sposób?:

Wystarczy, że dokonasz wpłaty, prześlesz potwierdzenie i wyślesz do mnie swoje imię, dokładną datę urodzenia i termin, w którym chcesz do mnie zadzwonić aby porozmawiać. Pomogę Ci bez względu na to jakiego rodzaju masz problem. Mogę Ci to zagwarantować, dzięki temu, że jest to moja droga życiowa i powołanie, a także moja praca zawodowa. To od Ciebie zależy co zrobisz z tą informacją, zawsze masz wybór. Twoja przyszłość nie musi być wielką niewiadomą, możesz mieć świadomość i wiedzę.
Tutaj mażesz zakupić 10 minut konsultacji telefonicznej i stawianie kart tarota podczas rozmowy przez telefon. Zrobię co w mojej mocy aby pomóc Ci rozwiązać Twoje problemy z wybranego przez Ciebie zakresu np. miłość, finanse, praca, związek, rodzina i inne.

10 minut rozmowy to jedynie 25 zł, oczywiście możesz zakupić wielokrotność tej kwoty.

Pamiętaj:

Możesz mieć wpływ na swoją przyszłość. To Ty możesz decydować o swoim życiu ale tylko wtedy, kiedy wiesz co Cię czeka. Nie czekaj, miej świadomość siebie, swojego życia, zdrowia, finansów.
W Twoim życiu będą rzeczy, które mogą się wydarzyć, te dobre i te złe, dzięki mojej pomocy przygotujesz się odpowiednio wcześnie, zareagujesz szybciej, lepiej, skuteczniej.

Koszt – 25 zł za 10 minut rozmowy

One thought on “Konsultacje telefoniczne

  1. Po rozmowie stwierdzam, że bardzo trafne spostrzeżenia, prawda odnośnie teraźniejszości i konkrety na przyszłość. Jestem pod wrażeniem, dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *