Sennik – Symbolika snów – Łąka

Sen o łące należy do przyjemnych snów. Jego interpretacja jest związana, z tym co przeżywamy, z naszą wewnętrzną harmonią, ale także z potrzebą posiadania własnej przestrzeni. Czasem jest zaleceniem naszej podświadomości, abyśmy znaleźli czas na relaks i odpoczynek. Jak zawsze wszystko zależy od szczegółów.

Widzieć łąkę – Sen ten oznacza, iż w niedługim czasie będziesz mieć możliwość, aby odpocząć, naładować wewnętrzne akumulatory i dobrze się zrelaksować.

Łąka pełna kwiatów – Sen ten oznacza, iż jesteś w swoim życiu szczęśliwy, niczego Ci nie brakuje i nie chcesz niczego zmieniać. Dodatkowo czeka Cię rozwój osobisty.

Przebywać na łące – Sen ten oznacza, iż czeka Cię świetlana przyszłość, wszystko w najbliższym czasie będzie się układało po Twojej myśli, szczególnie w sferze zawodowej.

Leżeć na łące – Sen ten oznacza, iż czeka Cię zmiana podejścia do pewnej sprawy, to co było do tej pory mało istotne teraz okaże się, że ma wielkie znaczenie.

Wyschnięta łąka – Sen ten oznacza, iż czekają Cię problemy w związku, możliwe że Twój partner nie darzy Cię już uczuciem.

Ogrodzona łąka – Sen ten oznacza, iż czujesz się mocno ograniczany w swoim życiu, brakuje Ci własnej przestrzeni.

Być z kimś ważnym na łące – Sen ten oznacza, iż czeka Cię  szczęście, a Ty będziesz chciał to szczęście dzielić z innymi, ważnymi Ci osobami.

Zielona łąka – Sen ten oznacza, iż czeka Cie wiele radości, szczególnie w kwestii życia uczuciowego. Możliwe także, że pojawi się nowy członek w Twojej rodzinie.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *