Czerwcowe dzieci

Czerwiec to miesiąc obfitości darów natury, takich jak owoce czy warzywa.
Wszystko jest świeże, pachnące, kolorowe. Podobnie jest z dziećmi urodzonymi w tym czasie. Jeśli Twoje dziecko urodziło się do 21.06 jest zodiakalnym Bliźniakiem, natomiast jeśli urodziło od 22.06 jest zodiakalnym Rakiem.

Bliźnięta – Dzieci te są pełne wigoru i energii. Jest ich zawsze wszędzie pełno. Uwielbiają wszystko to co nowe i nieznane. Nie dla nich monotonia i zabawa przed długi czas w jedną zabawę. Szybko się nudzą, potrzebują wiele różnych bodźców. Rodziców zazwyczaj zamęczają wieloma pytaniami i często skaczą z tematu na temat. Bardzo dobrze czują się na świeżym powietrzu, kochają przestrzeń, wolność i swobodę. W życiu dorosłym często wybierają zawody, w których wiele się dzieje i mają kontakt z innymi ludźmi. Bardzo dobrze sprawdzą się jako podróżnicy, dziennikarze, a także zawodowi sportowcy.

Rak – Są to dzieci dość mocno zamknięte w sobie. Mają w sobie dużo ciepła i empatii. Najlepiej czują się przy rodzicach, w domowym zaciszu. Nie lubią kłótni i krzyku. Potrzebują wielu zapewnień o miłości, uwielbiają się przytulać do rodziców. Często zmieniają zdanie i mają problem z podejmowaniem decyzji. Lubią przebywać na świeżym powietrzu. Są bardzo rodzinni, sami zazwyczaj w życiu dorosłym zakładają rodziny, które są dla nich priorytetem. Dobrze sprawdza się w zawodach związanych z opieką nad dziećmi, jako nauczyciele, czy ogrodnicy i budowlańcy, ratownicy wodni.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *