Dzieci urodzone w lutym

Dzieci urodzone w lutym są bardzo specyficzne. Zazwyczaj wyróżniają się
na tle swoich rówieśników. Często wcale nie dążą do wielu bliskich kontaktów. Ponadto żyją jakby we własnym świecie. Jeśli Twoje dziecko urodziło się do 18.02 jest zodiakalnym Wodnikiem, natomiast
od 19.02 jest spod znaku Ryb.

Wodnik – Dzieci te są bardzo kreatywne, kochają wynalazki i eksperymenty. Nie są mocno emocjonalne, są realistami i w miarę obiektywnie postrzegają otaczającą je rzeczywistość. Cechuje je nietuzinkowe podejście do życia, wyznaczają sobie  własne normy i standardy, dzięki czemu mogą dokonywać wielkich rzeczy. Z drugiej strony są czasem trudne w wychowaniu, ponieważ zawsze robią to, co uważają za stosowne i nie chcą się podporządkowywać. Bardzo łatwo nawiązują kontakty z innymi, jeśli tylko tego chcą. Są dobrymi obserwatorami. Polecane zawody: inżynier, wynalazca, konstruktor, doradca, producent, technik.

Ryby – Dzieci te raczej nie sprawiają problemów, nie są osobami dominującymi, w zabawach się podporządkowują innym dzieciom. Mają one bardzo bujną wyobraźnie i często żyją w swoim wyimaginowanym świecie, do którego nie chcą dopuszczać innych ludzi. Są bardzo wrażliwe, a także mocno związane z naturą. Lubią czytać baśnie, przebierać się za postacie z bajek i filmów, w życiu dorosłym często interesują się fantastyką. Zazwyczaj nie są zbyt wymagające wychowawczo, jednak należy zwrócić uwagę, aby ich wyimaginowany świat, nie przysłonił im rzeczywistości. Dobrze sprawdzą się w zawodach artystycznych jak tancerz czy pisarz, ponadto będą spełnieni jako farmaceuta, psychiatra czy pracownik opieki społecznej. Sprawdzą się także jako pediatra czy aktor.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *