Horoskop Urodzeniowy – Luty

01 lutego

Osoba urodzona 1 lutego jest ponadprzeciętnie ambitny Człowiek ten, od najmłodszych lat, chce osiągnąć jak najwięcej i być jak najlepszy. I zazwyczaj mu się to udaje, między innymi dzięki bystrości umysłu i inteligencji, z które niewątpliwie odpowiada jego planeta patronująca, jaką jest Uran. Człowiek ten otacza się ludźmi światłymi, mądrymi życiowo i inteligentnymi, gardzi bylejakością i lenistwem i takie osoby nie zyskają jego przychylności. Ma też bardzo duże poczucie niezależności i własnej godności. Ponad wszystko stara się sam stanowić o sobie, chodzić własnymi drogami. Lubi przebywać sam ze sobą.

Główne zalety człowieka urodzonego 1 lutego, to ambicja, wrażliwość, empatia i poszanowanie drugiego człowieka. Nie jest On duszą towarzystwa, jednakże jego wrażliwość i sumienie, wręcz karze mu pomagać innym i wspierać słabszych.

Jeśli chodzi o wady, to nie ma ich wiele, ale bardzo widoczne są u niego zapędy do dominacji, jest niespokojny, podejrzliwy i bywa impulsywny. Czasami jest też zazdrosny o czyjąś władzę i wpływowość.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Wodnik
Planeta opiekuńcza: Uran
Kamień: Malachit
Roślina: Malwa

02 lutego

To, co wyróżnia osobę urodzoną 2 lutego, to jej elokwencja, umiejętność wypowiadania się, na co niewątpliwy wpływ ma planeta opiekuńcza, jaką jest Uran. Jest to człowiek, któremu ponad wszystko zależy na dobrej opinii i zrobi wszystko, aby ją zdobyć. Co niejednokrotnie wiąże się z tym, że stara się przypodobać innym, pomijając siebie i swoje potrzeby, co nie zawsze jest dla niego dobre. Oprócz tego, człowiek ten, lubi rozmawiać, polemizować, dyskutować z wielką klasą. W związku z tym, że jest ponadprzeciętnie inteligentny, zazwyczaj bardzo dobrze mu to wychodzi, czasami aż za bardzo broniąc swojej tezy. Ogólnie ludzie są dla niego ważni, stara się z nimi współpracować, we wszystkich sferach swojego życia.

Zalety osoby urodzonej 2 lutego to przede wszystkim wierność i lojalność, jest bardzo dobrym przyjacielem. Zdarza się, że myśli więcej o innych niż o sobie.

Co do wad, człowiek ten bywa zawistny, zaborczy w swoich poglądach, zapatrzony w osoby wpływowe. Czasami bywa bardzo uparty i zaparty.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Wodnik
Planeta opiekuńcza: Uran
Kamień: Rubin
Roślina: Stokrotka

03 lutego

Osoba urodzona 3 lutego jest przede wszystkim postępowa i nowatorska. Chłonie wszystko co nowoczesne od mody, po technologię, interesuje się wszystkimi nowinkami i jest wielkim zwolennikiem wszelkiego rodzaju postępu. Natomiast, dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Uran, człowiek ten, od małego, jest bardzo zaradny, samodzielny i niezależny. Potrafi o to walczyć i nie da się nikomu podporządkować. Posiada wiele talentów, które stara się wykorzystywać i szlifować przez całe życie. Co ważne osoba ta, jest bardzo zainteresowana swoim rozwojem duchowym, wewnętrznym, a pomaga mu w tym jego intuicja. Widzi i czuje więcej, poznaje, odkrywa, uczy się, przez cały czas. Jest bardzo ciekawą osobą, choć stoi na uboczu i stara się nie zwracać na siebie uwagi.

Zalety jakie posiada człowiek urodzony 3 lutego to nowatorskość, oryginalność, ale na pewno też skromność. Jest też życzliwy, pogodny, wierny choć zdystansowany.

Co do wad, to jest ich bardzo mało, można tu wymienić brak konsekwencji i ustalania własnych celów i niecierpliwość.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Wodnik
Planeta opiekuńcza: Uran
Kamień: Onyks
Roślina: Stokrotka

04 lutego

Człowiek urodzony 4 lutego jest zaradny i przedsiębiorczy, a przy tym niezmiernie miły i towarzyski, to wszystko zawdzięcza swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Uran. Ma on duży dystans do siebie, do innych i do świata, stara się niczym nie przejmować bardziej, niż to jest niezbędnie konieczne. Jest bardzo lubiany, za swoje pozytywne nastawienie, uśmiech i miłą aparycję. Bardzo szybko nawiązuje nowe znajomości, ludzie mu ufają i wierzą, a on tego nie wykorzystuje. Lubi podróże, wyzwania, niespodzianki. Długo szuka swojej prawdziwej miłości, a na partnera życiowego wybiera osobę podzielającą jego poglądy. Dosyć późno zaczyna ustatkowane życie rodzinne, ale jeśli już się na nie zdecyduje, jest wierny, oddany i odpowiedzialny.

Główne zalety człowieka urodzonego 4 lutego to wszechstronne zainteresowania, chęć zdobywania wiedzy, przyjacielskość, otwartość i bardzo duży optymizm.

Jeśli chodzi o wady, to tą najważniejszą jest bardzo duża wrażliwość, gdzie człowiek ten za bardzo przeżywa niepowodzenia oraz niezdecydowanie.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Wodnik
Planeta opiekuńcza: Uran
Kamień: Rubin
Roślina: Malwa

05 lutego

Człowiek urodzony 5 lutego wykazuje się olbrzymią wiarą w ludzi. Wszystkich szanuje, lubi i uważa, że wszyscy pod tym względem są tacy sami. Daje przez to wszystkim duży kredyt zaufania, jest wyrozumiały, stara się wierzyć ludziom i każdemu daje szansę. Jest przy tym bardzo uprzejmy i miły, a to również dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Uran. Dzięki temu, jaki jest i jak traktuje innych, jest bardzo lubiany, szanowany i doceniany. Raczej się nie zdarza, żeby ktoś o nim źle mówił. Człowiek ten również nie posiada wrogów. Oprócz tego jest ambitny, zdeterminowany do osiągania założonych celów i pracowity i wytrwały w ich realizacji. Ma w sobie bardzo duże pokłady dobra i dzieli się tym ze wszystkimi, również z bliskimi.

Jeśli chodzi o zalety, to człowiek urodzony 5 lutego jest uczciwy, wierny, pracowity i konsekwentny w działaniu. Potrafi poradzić sobie z każdym problemem w każdej sytuacji.

Główne jego wady to zmienne humory, duża wrażliwość, która prowadzi go do przesady w wielu przypadkach.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Wodnik
Planeta opiekuńcza: Uran
Kamień: Rubin
Roślina: Jaśmin

06 lutego

Człowiek urodzony 6 lutego wykazuje talenty artystyczne, posiada duże wyczucie stylu, estetyki, elegancji, smaku. Jest dobrze ułożony, potrafi zachować się w towarzystwie, jest sympatyczny, przyjaźnie nastawiony i ma dużą klasę. Ma szerokie zainteresowania i wszechstronne poglądy, a dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Uran, jest życzliwy potrafi się wypowiedzieć na każdy temat, dyskutować i przekonywać innych do swoich racji z dużym wdziękiem. Człowiek ten posiada silną wolę i konsekwencję w działaniu, choć popełnia w życiu błędy, przez nieuwagę i roztropność, to jednak wyciąga wnioski i uczy się na własnych błędach, dzięki czemu staje się po latach człowiekiem bardzo mądrym życiowo.

Jeśli chodzi o zalety, to nie można odmówić człowiekowi urodzonemu 6 lutego stwierdzenia, że jest inteligentny, wrażliwy, empatyczny, wierny i lojalny. Nikogo nie krzywdzi i jest dobrym przyjacielem.

Główną jego wadą jest to, że bywa niestabilny emocjonalnie, wrażliwy, a przez to rozdrażniony i nieuważny.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Wodnik
Planeta opiekuńcza: Uran
Kamień: Granat
Roślina: Malwa

07 lutego

Osoba urodzona 7 lutego jest przede wszystkim bardzo dobrym przyjacielem. Człowiek ten jest lojalny, godny zaufania, ale też bardzo inteligentny, w czym ma swój udział, jego planeta opiekuńcza, jaką jest Uran. Jest on szczery, otwarty, ale dyskretny. Jest również empatyczny i szlachetny, ale skryty i zamknięty w sobie. Nie epatuje uczuciami, nie lubi i nie umie o nich mówić, co nie oznacza, że nie ma uczuć, wręcz przeciwnie, ma ich bardzo dużo, ale jest powściągliwy w ich okazywaniu. Bezwzględnie walczy, całe swoje życie, o swoją niezależność i zazwyczaj udaje mu się to osiągnąć.

Główne zalety człowieka urodzonego 7 lutego, to po prostu to, jaki jest z natury, dobry, mądry, szczery, empatyczny, przyjacielski, ale też wrażliwy, wesoły i utalentowany.

Jeśli zaś chodzi o wady, to trzeba tu wspomnieć o jego niezdecydowaniu, problemach z podejmowaniem decyzji, szczególnie w ważnych sprawach życiowych. Jego wahania w podejmowaniu decyzji, sprawiają, że działa nader wolno i bywa, że jest nieterminowy.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Wodnik
Planeta opiekuńcza: Uran
Kamień: Granat
Roślina: Jaśmin

08 lutego

Dla człowieka urodzonego 8 lutego, jedną z najważniejszych rzeczy, jest opanowanie, cierpliwość i równowaga. Jest dobrze ułożony, elokwentny, potrafi się zachować w każdej sytuacji. Potrafi panować nad swoimi emocjami i nikomu nie daje się wyprowadzić z równowagi. Działa spokojnie, ale zdecydowanie i pewnie, potrafi powiedzieć to, co chce i potrafi to osiągać, między innymi dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Uran. Człowiek ten jest opanowany, ale są sytuacje, w których nie jest to dobre dla niego samego. Tak, jak kontroluje się w towarzystwie, tak samo działa w miłości. W środku ma bardzo dużo ciepłych uczuć, wrażliwości, a nie potrafi tego okazać, bywa, że cierpi przez to i jest targany wewnętrznymi skrajnymi emocjami. To jego cicha walka samego ze sobą.

Główne zalety człowieka urodzonego 8 lutego to jego inteligencja, zdrowy rozsądek, zaradność życiowa. Lubi się uczyć, poznawać nowe miejsca, kocha świat i jego różnorodność.

Główne jego wady, to nieufność, zachowania egoistyczne, może być też zarozumiały i wyniosły.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Wodnik
Planeta opiekuńcza: Uran
Kamień: Onyks
Roślina: Malwa

09 lutego

Człowiek urodzony 9 lutego jest wytrwały i rozsądny, zawsze z determinacją, ale też przyjaźnie do wszystkich nastawiony, dąży do założonego celu. Dzięki jego planecie patronującej, jaką jest Uran, jest on otwarty i przyjaźnie nastawiony do wszystkich ludzi. Jednakże pomimo tego, że wierzy ludziom, jest sympatyczny, miły i uśmiechnięty, nie jest łatwo nim manipulować, czy oszukać go, gdyż jest bardzo bystry i spostrzegawczy, a także asertywny. Nie daje się wykorzystywać, zna swoją wartość, bywa jednak tak, że to on wywiera wpływ na otoczenie i innych ludzi. Żyje zazwyczaj skromnie, ważna jest dla niego prostota i mądrość. Wykazuje skłonności do filozofowania, poznawania swojego wnętrza i duchowości.

Zalety człowieka urodzonego 9 lutego to pewność siebie, skromność, mądrość, którą dzieli się z całym swoim otoczeniem. Jest też dobrym organizatorem i zarządcą, potrafi też sprawdzić się jako organizator.

Natomiast główne jego wady to problemy z podejmowaniem decyzji, opóźnienia w działaniu, zbyt duża szczegółowość i drobiazgowość włożone w przygotowywanie do realizacji powierzonych zadań.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Wodnik
Planeta opiekuńcza: Uran
Kamień: Agat
Roślina: Stokrotka

10 lutego

Człowiek urodzony 10 lutego jest wizjonerem i marzycielem. Nie skupia się na teraźniejszości, nie jest ona dla niego atrakcyjna. Lubi być pionierem, wizjonerem, przyszłość go fascynuje. Potrafi jednak współpracować z innymi tu i teraz, rozmawiać, przyjaźnić się, dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Uran. Pomagają mu w tym również wszechstronne talenty, inteligencja i zaradność życiowa, jakie niewątpliwie posiada. Jest mocno uduchowiony, bliska jest mu natura i filozofia. Szybko się uczy i posiada bardzo rozległą wiedzę, choć nie jest ona sprecyzowana i wykorzystywana w konkretnym celu.

Zalety człowieka urodzonego 10 lutego, to na pewno jego szlachetność, upór, determinacja. Jest też miły, uprzejmy, szczery, lojalny i wierny. Jest też pomocny, ma bardzo dobry wpływ na ludzi. Wyróżnia go duży szacunek do innych i jest dobrym przyjacielem.

Człowiek ten ma bardzo mało wad, to co można wymienić, to lekkomyślne podejście do zadań bieżących, pośpiech i pochopność w podejmowaniu ważnych decyzji, brak wystarczającego przemyślenia podjętych działań.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Wodnik
Planeta opiekuńcza: Uran
Kamień: Malachit
Roślina: Jaśmin

11 lutego

Człowiek urodzony 11 lutego jest bardzo łasy na pochlebstwa. Bardzo ważna jest dla niego sława, wyróżnienie, splendor. Bardzo łatwo nawiązuje kontakty, dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Uran. Potrafi bardzo szybko zawierać znajomości, ale równie szybko określa ludzi zgodnie z ich przydatnością w osiąganiu swoich celów. Człowiek ten bywa egoistyczny i dąży do realizacji swoich celów i założeń, za wszelką cenę. Ale w stosunku do najbliższych i tych, którymi się otacza, jest lojalny, delikatny i dyskretny. Potrafi się zachować w każdej sytuacji, zachowując przy tym dużą klasę. Jest dosyć delikatny i subtelny w obyciu.

Główne zalety człowieka urodzonego 11 lutego, to uprzejmość, szarmanckość, dobre wychowanie, okazywanie szacunku, delikatność i ponadprzeciętna inteligencja. Bardzo stara się, aby nikogo nie urazić.

W przypadku wad powinno się wymienić w tym miejscu interesowność tego człowieka, skupianie się wyłącznie na sobie. Ponadto, bywa często nieszczery i najważniejszą wartość mają dla niego pieniądze.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Wodnik
Planeta opiekuńcza: Uran
Kamień: Rubin
Roślina: Stokrotka

12 lutego

Człowiek urodzony 12 lutego posiada wielkie serce i jest bardzo dobry. Wszystko, co robi w życiu, robi z myślą o innych. To wyjątkowy altruista. Cechuje go humanitaryzm i opiekuńczość. Jego życiowy cel, to pomaganie, jest przy tym dobry, serdeczny i przyjaźnie nastawiony, również dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Uran. Wierzy w ludzi, ich uczciwości honor, jest przyjaźnie do wszystkich nastawiony. Nie jest przesądny i nie przykłada dużej wagi do tradycji. Jest ambitny i pracowity, do wszystkiego w życiu dochodzi sam, ludzi ceni a nie wykorzystuje. Jest też bardzo pracowity, sumienny, oddany pracy i powierzonym zadaniom.

Zalet, człowiek urodzony 12 lutego, ma bardzo dużo, jego cechy charakteru, predyspozycje, podejście i traktowanie drugiego człowieka, wszystko to czyni z niego dobrą osobę. Jest mądry, pracowity i szczery. Jest też pilny, systematyczny, stały, pracowity.

Co do wad, to można tu wspomnieć o tym, że człowiek ten, nie potrafi walczyć o swoje interesy i sprawy swoich najbliższych.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Wodnik
Planeta opiekuńcza: Uran
Kamień: Rubin
Roślina: Gwiazda Betlejemska

13 lutego

Osoba urodzona 13 lutego jest stworzona do współpracy z innymi. Bardzo dobrze odnajduje się w każdej grupie osób. Potrafi się dostosować do panujących warunków i okoliczności, jest elastyczna i kreatywna. Doskonale dogaduje się z innymi, dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Uran i umie z każdym znaleźć wspólny język. Człowiek ten jest bardzo lubiany, ludzie wręcz zabiegają o jego towarzystwo. Często zapraszany jest na imprezy i spotkania towarzyskie i choć nie jest gwiazdą rautów, dużo wnosi i sprawia, że wszyscy przy nim czują się komfortowo. Nie wywyższa się, nie udaje kogoś, kim nie jest, ma dar zjednywania ludzi.

Jeśli chodzi o zalety, to człowiek urodzony 13 lutego jest rozważny, pracowity, ambitny i wytrwały, co czyni go bardzo dobrym i pożądanym i docenianym pracownikiem. Jest też subtelny i łagodny w obyciu.

Co do wad, to człowiek ten wykazuje się dosyć często materializmem i zdarza mu się wybrać dobra materialne od szczęścia uczuciowego, czy przyjaźni. Choć wielu zależy na nim, to jemu samemu nie zależy na wielu.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Wodnik
Planeta opiekuńcza: Uran
Kamień: Granat
Roślina: Jaśmin

14 lutego

Człowiek urodzony 14 lutego ma dobrze rozwinięty intelekt, jest inteligentny i energiczny. W gniewie staje się impulsywny i potrafi pokazać swoją złość, ale ogólnie, jest bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi i nie zdarza się, żeby wyrządził komuś krzywdę. Ma dobre podejście do ludzi, dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Uran. Jest on konsekwentny zarówno w swoich działaniach, jak i poglądach, niemniej potrafi uczyć się na błędach i słuchać specjalistów w swojej dziedzinie. Dzięki temu, z biegiem lat, staje się osobą bardzo mądrą życiowo.

Z zalet, u człowieka urodzonego 14 lutego należy wymienić to, że jest on słowny i honorowy. Jest on dobry, nie zdarza mu się celowo i z premedytacją krzywdzić innych. Jest szczery, ale jako przyjaciel, potrafi być dyskretny i dochować każdej tajemnicy. Jest godny zaufania i stały w uczuciach.

Jeśli chodzi o wady, to jest on chwiejny, zmienny, trudno nadążyć za jego zmianą nastrojów. Bywa gwałtowny i porywczy, jednakże szybko mu to przechodzi.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Wodnik
Planeta opiekuńcza: Uran
Kamień: Granat
Roślina: Jaśmin

15 lutego

To, co charakteryzuje człowieka urodzonego 15 lutego, to jest to, że jest bardzo ekstrawagancki i zdecydowanie wyróżnia się na tle innych. Interesuje go wszystko, co jest inne, nieprzeciętne, niestandardowe. Dotyczy to wszystkich rzeczy, których używa i które go otaczają, łącznie z odzieżą i przedmiotami użyteczności osobistej. Dlatego człowiek ten, wyróżnia się na pierwszy rzut oka, wyglądem, ale też zachowaniem i podejściem, które również jest zgoła odmienne od standardowego. Jest reformatorem, piewcą nowych rozwiązań, patrzącym śmiało w przyszłość. Zwraca na siebie uwagę, ale ma bardzo dobre i łagodne podejście do ludzi, między innymi dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Uran. Nie jest człowiekiem wstydliwym, ale skrytym w sobie.

Jeśli chodzi o zalety człowieka urodzonego 15 lutego, to jest to przede wszystkim szczerość, lojalność, wierność, stałość, jest miły, sympatyczny, pomocny. Jest bardzo dobrym przyjacielem na całe życie.

Odnośnie wad, to człowiek ten nie posiada ich dużo, jest roztargniony, nieuważny i niedopasowany do ogółu. Nie potrafi się dopasować do innych, to inni dopasowują się do niego.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Wodnik
Planeta opiekuńcza: Uran
Kamień: Onyks
Roślina: Malwa

16 lutego

Człowiek urodzony 16 lutego jest ostrożny, krytyczny, ale bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi, dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Uran. Jest to człowiek bardzo inteligentny, spokojny, pozytywnie usposobiony. Ma ogromny szacunek do ludzi, jest chętny do niesienia pomocy, dzięki czemu otrzymuje olbrzymie pokłady wdzięczności. Jednakże nie wszyscy go lubią, głównie przez to, że jest krytyczny i nie daje sobą manipulować. Wie ile jest warty i nie pozwala się wykorzystywać. Jest towarzyski, miły, gościnny, ale zazwyczaj ma jedynie sprawdzone, małe grono prawdziwych przyjaciół, choć zależy mu na tym, żeby być lubianym.

Główne zalety człowieka urodzonego 16 lutego, to skromność, delikatność w obyciu, inteligencja, również emocjonalna. Jest też przyjacielski, wyrozumiały, lojalny, uczciwy i dobry.

Co do wad, to nie ma ich wiele, ale do głównych zalicza się nieumiejętność doboru partnera życiowego, problemy z okazywaniem uczuć, brak zdecydowania w podejmowaniu decyzji, szczególnie tych najważniejszych, życiowych.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Wodnik
Planeta opiekuńcza: Uran
Kamień: Onyks
Roślina: Malwa

17 lutego

Człowieka urodzonego 17 lutego cechuje opanowanie i spokój. Jest pokojowo nastawiony do wszystkich ludzi, ponad wszystko unika konfliktów. Uważa, że należy rozmawiać i rozwiązywać wszystko na drodze pokojowej, rozmawiając i szukając obustronnych, satysfakcjonujących rozwiązań. Potrafi rozmawiać z ludźmi, przekonywać, dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Uran. Ponad wszystko dąży do harmonii i równowagi, w życiu, przyjaźni, pracy, związku. Wykazuje bardzo dużą tolerancję, dzięki czemu ludzie go szanują i obdarzają zaufaniem. W pracy jest szczegółowy i bardzo dokładny.

Co do zalet człowieka urodzonego 17 lutego, jest on stateczny, opanowany, ale mimo wszystko waleczny, potrafi dbać o interesy swoje i swoich bliskich, jednakże bez przemocy, wyłącznie dyplomatycznie. Ma bardzo dużo zainteresowań i jest szalenie mądry.
Wad ma niewiele, a należą do nich materializm, zbytnia pewność siebie i skłonności do hazardu. Czasami ma wrażenie i zachowuje się tak, jakby był najmądrzejszy.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Wodnik
Planeta opiekuńcza: Uran
Kamień: Rubin
Roślina: Stokrotka

18 lutego

Człowiek urodzony18 lutego jest urodzonym gwiazdorem. Jest stworzony do wszelkiego rodzaju wystąpień publicznych, niezależnie od tego, czy jest to mała grupa osób, czy kilkusetosobowe forum. Bardzo często osoby urodzone 17 lutego wiążą swoją karierę zawodową z aktorstwem, czy inną działalnością artystyczną. Ma przy tym bardzo dobre podejście do ludzi, budzi w nich wiarę, posłuch, a nawet oddania, zapewne dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Uran. Człowiek ten łatwo przyswaja wiedzę, jest elokwentny, oczytany, zwraca na siebie uwagę, a sława jest w jakimś stopniu zawsze wpisana w jego życiorys.

Jeśli chodzi o zalety, to człowiek urodzony 18 lutego pracowity, zdeterminowany w osiąganiu założonych celów, uparty, inteligentny, przenikliwy, spostrzegawczy, o dobrze rozwiniętej intuicji.

Co do wad, to cechuje go próżność i egoizm. Jest też łasy na każdą pochwałę, zrobi wszystko, aby być w centrum zainteresowania i bardzo źle znosi krytykę i porażki.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Wodnik
Planeta opiekuńcza: Uran
Kamień: Rubin
Roślina: Jaśmin

19 lutego

Człowiek urodzony 19 lutego posiada ogromną potrzebę zgłębiania wiedzy, robi to z powagą, szczegółowo i poważnie. Ma naturę naukowca i często, taką właśnie drogę zawodową wybiera. Niejednokrotnie idzie to w parze z umysłem ścisłym, co daje bardzo dobre efekty w osiąganiu znaczących sukcesów naukowych. Jednocześnie ze zdolnościami naukowymi, potrafi wywierać wpływ na ludzi, zyskiwać ich szacunek, dzięki planecie opiekuńczej, jaką jest Uran. Człowiek ten jest również ambitny i wytrwały, skoncentrowany na celu i dlatego dosyć wcześnie osiąga swoje pierwsze sukcesy.

Jeśli chodzi o zalety człowieka urodzonego 19 lutego jest szczery, ma swoje zasady i poglądy, jednakże jest tolerancyjny i nie narzuca ich innym. Jest rozważny i ostrożny, dzięki czemu potrafi unikać błędów.

Co do wad, należy tu wspomnieć o jego nadmiernym introwertyzmie, ma problemy z podejmowaniem ważnych decyzji. Działa jednotorowo i nie lubi zmian, nie jest elastyczny i spontaniczny. Przez to nie jest osobą towarzysko popularną i nadmiernie lubianą.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Wodnik
Planeta opiekuńcza: Uran
Kamień: Rubin
Roślina: Jaśmin

20 lutego

Osoba urodzona 20 lutego jest bardzo towarzyska. Człowiek ten, jest miły, zazwyczaj wesoły, sympatyczny. Zjednuje sobie ludzi bardzo szybko i wszędzie, w każdym towarzystwie ma swoich sprzymierzeńców. Żyje otoczony przyjaznymi ludźmi, w harmonii z otoczeniem i samym sobie, w dużej mierze dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Jowisz. Planeta ta również otacza go ochroną, dzięki temu żyje bezpiecznie. Człowiek ten jest pracowity i przedsiębiorczy, ma predyspozycje do tworzenia własnych biznesów, z dużym powodzeniem. Z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że człowiek urodzony 20 lutego, żyje jak pączek w maśle. Ma dużo szczęścia, powodzenia i pomyślności.

Do głównych zalet osoby urodzonej 20 lutego należy to, że jest bardzo kreatywna, umiejętnie wykorzystuje wszystkie możliwości, jakie pojawiają się w jej życiu. Jest towarzyska, miła, sympatyczna, sprawia bardzo dobre wrażenie. Ma zwracającą na siebie aparycję, jest bardzo zadbana.

Największą wadą tego człowieka jest to, że zwraca dużą uwagę na rzeczy i sferę materialną i jest niefrasobliwy, potrafi bez zastanowienia mówić rzeczy, które nie są miłe dla innych.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Wodnik
Planeta opiekuńcza: Uran
Kamień: Opal
Roślina: Nasturcja

21 lutego

Człowiek urodzony 21 lutego jest towarzyski, gościnny, przyjacielski, ma ogromne poczucie humoru, którym wszystkich sobie zjednuje. Jest duszą towarzystwa, chętnie jest zapraszany na wszystkie imprezy i spotkania. Pomaga mu to również wybrnąć z trudnych sytuacji, albowiem przemocy nie uznaje. Lubi wieść życie spokojne, wygodne, zwracając uwagę głównie na swoje potrzeby. Nie ma szerokich horyzontów, nie przejmuje się cudzymi problemami, nie wykazuje też zbytniej empatii, choć niewątpliwie troszczy się o swoich bliskich i chce dla nich, podobnie jak dla siebie, najlepiej. Nie jest człowiekiem odważnym, a strach ukrywa pod maską żartu i humoru, choć często czarnego. Ale chroni go planeta opiekuńcza – Jowisz.

Człowiek urodzony 21 lutego posiada zalety, jest bardzo odporny psychicznie. Dodatkowo można o nim powiedzieć, że leży mu na sercu los zwierząt, kocha je i są mu bliskie.

Jeśli chodzi o jego wady, to człowiek ten jest chwiejny emocjonalnie, nie potrafi się skupić na jednej rzeczy, jest niedyskretny. Dodatkowo może mieć problemy z dochowaniem wierności.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Ryby
Planeta opiekuńcza: Jowisz
Kamień: Ametyst
Roślina: Azalia

22 lutego

Człowiek urodzony 22 lutego jest skupiony głównie na swoim wnętrzu. Zupełnie odwrotnie niż wszyscy, nie skupia się na sprawach doczesnych, na rzeczach materialnych, nie walczy o swoje, nie protestuje, kiedy dzieje mu się krzywda. Tą przewrotność i inność w zachowaniu zawdzięcza swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Neptun. To przez nią dla człowieka urodzonego 22 lutego podstawowe potrzeby życiowe, nie są najważniejsze. Zdecydowanie ważniejszy jest komfort psychiczny, ćwiczenie wnętrza, karmienie umysłu. Człowiek ten jest życzliwy, dobroduszny, słowny, godny zaufania, ale nie jest łatwowierny, i nie da się łatwo skrzywdzić.

Jeśli chodzi o zalety, to człowiek urodzony 22 lutego jest dobry, cierpliwy, spokojny i zrównoważony. Dużo umie i jest chętny do pomocy wszystkim, którzy tego potrzebują.

Co do wad, jest on uparty, nieuważny i nieostrożny. Niestety człowiek ten, posiada skłonności do popadania w nałogi i nie widzi w tym nic złego, jego upór nie pomaga mu w walce z nimi i w skrajnych przypadkach, może sikę to dla niego źle skończyć.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Ryby
Planeta opiekuńcza: Neptun
Kamień: Ametyst
Roślina: Azalia

23 lutego

To, co zafundowała, człowiekowi urodzonemu 23 lutego, jego planeta opiekuńcza, jaką jest Jowisz, to ostrożność, wrażliwość, no to, co się wokół niego dzieje i zdrowy rozsądek. Dzięki temu jest bezpieczny, nie pozwoli dać się oszukać, czy skrzywdzić, choć pomimo tych cech, jest pewny siebie. Potrafi walczyć o swoje, zna swoją wartość i mówi to, co myśli. Jest wierny, stabilny i godny zaufania. Bardzo zależy mu na rodzinie i stara się zapewnić bliskim wszystko to, co najlepsze. Jest bardzo dobrym partnerem i rodzicem. Dla najbliższych zrobi wszystko, bez względu na koszt i wysiłek, choć z tym drugim ogólnie ma problem. Nie lubi ciężko pracować, ceni sobie komfort i wygodę.

Osoba urodzona 23 lutego ma bardzo wiele zalet, jest ona spokojna, skromna, pomocna. Jest też osobą romantyczną o artystycznej duszy, a nierzadko wielu talentów twórczych, choć ich nie rozwija tak, jakby mogła.

Co do wad, nie ma ich dużo, a to na co można zwrócić uwagę to apatyczność, brak entuzjazmu, w jakimś stopniu na pewno lenistwo i brak ambicji.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Ryb
Planeta opiekuńcza: Jowisz
Kamień: Szafir
Roślina: Nasturcja

24 lutego

Człowiek urodzony 24 lutego jest pozytywnie nastawiony społecznie, lubi ludzi i ich szanuje. Nie chodzi tu wyłącznie o to, że jest towarzyski i zabawowy, on jest pomocny i zaangażowany w sprawy na rzecz różnych społeczności. Jego planeta opiekuńcza, jaką jest Jowisz, chroni go i oddaje z nawiązką wszystko o, co zrobił w życiu dobrego. A robi dosyć dużo, głównie dla innych, dlatego, jego życie jest dosyć łatwe i nie miewa większych problemów. W zależności od tego, w jaki sposób pokieruje swoim życiem, jest albo człowiekiem uznanym, o którym się głośno mówi, albo pomaga anonimowo, ale zawsze jest w tym potrzeba serca.

Główną zaletą człowieka urodzonego 24 lutego, jest poczucie obowiązku, odpowiedzialności za innych, empatia, skłonność do poświęceń, życzliwość. Jest on również rozsądny, skromny, nie przejawia tendencji do przesady. Potrafi poświęcać się dla dobra innych, bardziej niż swojego własnego.

Co do wad, to należy tu wymienić brak odporności na niepowodzenia i porażki. Źle też znosi krytykę i jest za bardzo wrażliwy.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Ryby
Planeta opiekuńcza: Jowisz
Kamień: Cytryn
Roślina: Azalia

25 lutego

Osoba urodzona 25 lutego ponad wszystko, chce być znana, rozpoznawana i chce odnieść jak największy sukces. Człowiek ten nie jest sobą, nie pokazuje prawdziwej twarzy nikomu. Za taką przewrotność w jego życiu odpowiada jego planeta opiekuńcza, jaką jest Neptun, który nie ułatwia mu życia. Ponieważ, człowiek ten z czasem, sam nie wie dokładnie tego, jaki jest i kim jest. Całe życie bowiem, jest taki, jak wydaje mu się, że chcą tego inni. Można powiedzieć, że żyje dla innych, po to, żeby zyskać poklask, podobać się, zostać zauważonym, wyróżniać się. Niestety ma to również swoje konsekwencje, jest wrażliwy na swoim punkcie, bardzo źle znosi porażki, trudno jest mu ułożyć sobie życie uczuciowe.

Zalety osoby urodzonej 25 lutego, to cierpliwość, upór, wytrwałość. Jego konsekwencja w dążeniu do osiągnięcia swojego celu bycia rozpoznawalnym, jest wręcz godna podziwu.

Jeśli chodzi o wady, to człowiek ten na pewno nie jest szczery, nie potrafi mówić o swoich emocjach, uczuciach, nie potrafi się dla nikogo poświęcić. Nie ucieka przed nie do końca uczciwymi metodami w celu osiągnięcia celu. Ma skłonności do depresji.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Wodnik
Planeta opiekuńcza: Merkury
Kamień: Szafir
Roślina: Nasturcja

26 lutego

Człowiek urodzony 26 lutego pedantyczny pasjonat sztuki. Jest urodzonym estetą, dla którego bardzo duże znaczenie ma jego najbliższe otoczenie, a dokładniej to, żeby było ono czyste, schludne, urządzone ze smakiem i z klasą. Kocha sztukę i przyrodę, dużo robi w celu poprawy ich jakości i rozwiązywaniu problemów, z jakimi się borykają. Natomiast Jego planeta opiekuńcza, jaką jest Jowisz, chroni go i nagradza za każde dobro, jakie wypłynie z jego wnętrza. Co ciekawe, nie są mu do szczęścia potrzebni inni ludzie. Sam ze sobą bardzo dobrze się czuje, wręcz trudno jest mu znaleźć na stałe kogoś, kto go zaakceptuje takim, jakim jest.

Główne zalety człowieka urodzonego 26 lutego to łagodność, dobre maniery, posiada również talenty artystyczne. Jest pomocny, jeśli zajdzie taka potrzeba i nie oczekuje za to wdzięczności.

Jednakże wady również posiada, jest roztargniony, nie potrafi się skoncentrować. Ma problemy z podejmowaniem ważnych decyzji, tendencje do zamykania się w sobie i problemy z relacjami międzyludzkimi.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Ryby
Planeta opiekuńcza: Jowisz
Kamień: Szafir
Roślina: Mimoza

27 lutego

Człowiek urodzony 27 lutego jest dobrym i wrażliwym człowiekiem. Jest dobrym kompanem i przyjacielem. Jest godny zaufania, szczery, wdzięczny. Bliskim, w tym najbliższym znajomym i przyjaciołom, bardzo dużo z siebie daje i to sprawia mu prawdziwą radość. To dzięki temu, jego planeta opiekuńcza, jaką jest Jowisz odwdzięcza mu się dobrem i ochroną. Bardzo zależy mu na odniesieniu sukcesu, zrobieniu dużej kariery, lecz jest na to za bardzo wrażliwy. Nie potrafi godzić się z porażkami i krytyką, przez co szybko usuwa się w cień. Bardzo łatwo można go zranić, ma wtedy pretensje do wszystkich, tylko nie do siebie. Nie docenia tego, co ma, nie widzi ile ma w życiu szczęścia, ma tendencje do użalania się nad sobą.

Głównymi zaletami człowieka urodzonego 27 lutego, jest to, że nie chowa długo urazy, jest pomysłowy, kreatywny, zdolny do poświęceń.

Jeśli chodzi o wady, to człowiek ten potrafi przełożyć sił na zamiary. Bardzo często chce zrobić więcej niż może, czy nawet niż w ogóle się da i ponosi porażki, które z kolei ciężko przeżywa. Chce robić dużo, ale nie widzi ograniczeń, z jakimi się to wiąże.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Ryby
Planeta opiekuńcza: Jowisz
Kamień: Opal
Roślina: Wawrzyn

28 lutego

Najważniejsza dla człowieka urodzonego 28 lutego jest to, co jest inne, nieszablonowe, nieodkryte do końca. Ponadto nie stąpa twardo po ziemi, a jest wrażliwy, romantyczny, emocjonalny. To, że jest inny i inaczej postrzega otaczającą go rzeczywistość, zawdzięcza swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Neptun. To on w dużej mierze odpowiada za burzę w życiu człowieka urodzonego 28 lutego. Ma swoje zasady i ich się trzyma. Kocha przyrodę i o nią walczy. Nie chodzi utartymi szlakami, tylko cały czas zbacza i szuka czegoś innego, czegoś, czego większość nie widzi. Jest twardy psychicznie i nie przejmuje się innymi, nawet, jeśli uważają go za dziwaka, kogoś innego, on jest wierny sobie i swoim poglądom, nigdy nie podąża za tłumem.

Zalety człowieka, który urodził się 28 stycznia to z całą pewnością postępowanie honorowe, zgodne z zasadami, klasą. To również dobre wychowanie i skromność.

Jeśli chodzi o wady, to niewątpliwie należy do nich brak pewności siebie, niepokój, problemy z doprowadzaniem spraw do końca.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Ryby
Planeta opiekuńcza: Neptun
Kamień: Ametyst
Roślina: Nasturcja

29 lutego

Człowiek urodzony 29 lutego jest bardzo ciekawy i wszechstronny. Cechuje go inteligencja, wrażliwość, spokój, małomówność, szczere intencje. Nigdy nie chce nikomu zrobić krzywdy, ani też zaszkodzić, dlatego często woli się nie odezwać, nić kogoś urazić. Jego planetą opiekuńczą jest Jowisz i to ona stara się go chronić i pomagać w życiu. Człowiek ten widzi więc więcej i posiada nad wyraz rozwiniętą intuicję, która podpowiada mu, co może, a czego nie powinien robić. Z korzyścią dla siebie, wykorzystuje to dosyć często. Bardzo dużo w swoim życiu rozmyśla, analizuje, drąży, zatraca się wręcz czasami w swoich marzeniach. Lubi być wtedy sam, kontemplować te chwile, to daje mu wytchnienie i satysfakcję. Choć na ogół lubi ludzi i dosyć chętnie z nimi przebywa.

Zalety człowieka, który urodził się 29 lutego to z całą pewnością jego inteligencja, bogata wyobraźnia, ambicja. Jest też sumienny, systematyczny, wytrwały i obowiązkowy.

Jeśli chodzi o wady, to należy tu wspomnieć o skłonnościach do depresji, marazmie i nadmiernej wrażliwości.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Ryby
Planeta opiekuńcza: Jowisz
Kamień: Opal
Roślina: Wawrzyn

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *