Miłość – magiczna moc ziół

Wiele ziół ma zastosowanie nie tylko w kuchni, ale także w rytuałach.
Najlepiej do rytuałów stosować świeże zioła, suszone mają słabszą moc. Jeśli jednak nie masz świeżych ziół, użyj suszonych, będą miały one po prostu mniejszą moc. Zachęcam do prowadzenia własnych ziołowych ogródków, które sprawdzą się zarówno w kuchni, jak i w rytuałach magicznych. Do tego wniosą wiele pozytywnej energii w domu, dzięki pięknemu zielonemu kolorowi oraz niesamowitym świeżym zapachom.

A oto najbardziej energetyczne zioła:

Lubczyk – Najstarsze znane polskie zioło miłosne. Dzięki niemu Twoje życie miłosne, będzie bardzo udane, a Ty przyciągniesz do siebie odpowiedniego partnera. Gałązkę lubczyki zabierz ze sobą na randkę.

Mięta – Jest silnym afrodyzjakiem, zwiększa ochotę na pocałunki oraz seks. Pobudza zmysły, przyśpiesza działanie rytuałów.

Tymianek – Posiada silne działanie miłosne, jeśli szukasz partnera, powinnaś nosić jego gałązkę zawsze przy sobie.

Majeranek – Mocno pobudzające zioło. Wpływa ono na krążenie i dodaje sił witalnych. Trzymaj majeranek w sypialni, a nie będziesz żałować.

Bazylia – Działa tylko na kobiety, dodaje ochoty na seks, dlatego drogie Panie, spożywajcie ją jak najwięcej.

Rytuał na miłość:

Do wykonania tego rytuału będzie potrzeby Ci materiał, sznurek lub wstążka czerwona, płatki róży i zioła: mięta, bazylia, tymianek.

Potrzebujesz kawałka materiału, najlepiej z naturalnego włókna, jeśli takiego nie posiadasz, to wybierz materiał, który przepuszcza powietrze, dzięki czemu energia będzie krążyła. Na środku materiału połóż wymieszane wszystkie zioła. Kieruj się intuicją, bierz po kilka listków każdego zioła lub po małej gałązce. Połóż je w nasłonecznionym lub ciepłym miejscu. Pozostaw na 48 godzin do wysuszenia. Następnie zwiąż je czerwonym sznurkiem, powtarzając mantrę: „Przyciągam do siebie miłość”. Taki talizman noś blisko serca przez 7 dni. Następnie idź na łąkę lub do parku czy lasu. Rozsyp zawartość talizmanu na 4 strony świata. Najlepiej, aby tego dnia było wietrznie. Niech energia poleci w każdą stronę świata, przyciągając do Ciebie odpowiednią osobę.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *