Spod jakiego znaku są Mistrzowie Manipulacji?

To spod jakiego znaku zodiaku jest dana osoba, potrafią bardzo dużo powiedzieć o człowieku, to jaki jest, jakie ma cele życiowe, czym się kieruje w życiu. To spod jakiego  znaku jest dana osoba, może nam także powiedzieć, o tym, czy potrafi  i chętnie manipuluje innym osobami. Które znaki zodiaku najchętniej manipulują innymi?

Skorpion – Osoby urodzone jako zodiakalne Skorpiony same są mocno uczciwe i mocno emocjonalne. Natomiast potrafią bardzo dobrze obserwować innych i gra na ich emocjach. Są doskonałymi manipulatorami, na które trzeba uważać.

Lew – Osoby urodzone jako zodiakalne Lwy wiedzą jak wpływać na innych. Mają naturalne zdolności do przewodzenia ludźmi i potrafią sprawić, że inni ich słuchają. Niestety, są egoistami i swoje zdolności często wykorzystują do manipulacji innych osób, aby osiągnąć własne cele.

Ryby – Osoby urodzone jako zodiakalne Ryby, są mocno emocjonalne i mówią głośno, o tym że mają w życiu pod górkę. Swoim zachowaniem wzbudzają litość i wykorzystują innych dla osiągnięcia własnych korzyści. Grając ofiary bardzo mocno manipulują osobami, które są blisko nich.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *