Prześwietlenie osoby

Jest w Twoim otoczeniu osoba, której zachowanie nie możesz do końca zrozumieć?img17
Mogę prześwietlić Ją i dam Ci gotowa odpowiedź, tego co możesz się spodziewać po Niej, jakie są Jej zamiary, czy masz się czego obawiać. Jeżeli czujesz się w Jej obecności niepewnie, obawiasz się, że może Ci zaszkodzić, nie wiesz, czy możesz Jej ufać. A może to Twój partner w interesach i musisz mieć pewność, że Cię nie oszuka, daj sobie pomóc.

Cena 20 zł/40 zł odpowiedź do 1h KUP TERAZ

Wiem, że masz dużo pytań, wiele niepewności i wewnętrzne lęki. Możesz oczywiście zdać się na ślepy los i czekać na to co się wydarzy ale czy nie będziesz żałować, że można było czemuś zaradzić, pomóc sobie? Co, jeżeli okaże się, że można było uniknąć problemów?

W jaki sposób?:

Wystarczy, że dokonasz zakupu i wyślesz do mnie Wasze daty urodzenia i krótki opis relacji a ja w przeciągu 6 godzin wyślę Ci obszerną odpowiedź, gotowe rozwiązanie, pomoc. Mogę Ci to zagwarantować, dzięki temu, że jest to moja droga życiowa i powołanie, a także moja praca zawodowa. To od Ciebie zależy co zrobisz z tą informacją, zawsze masz wybór. Twoja przyszłość nie musi być wielką niewiadomą, możesz mieć świadomość i wiedzę.
Dodatkowo dowiesz się jakie zamiary ma ta osoba względem Ciebie.

Pamiętaj:

Możesz mieć wpływ na swoją przyszłość. To Ty możesz decydować o swoim życiu ale tylko wtedy, kiedy wiesz co Cię czeka. Nie czekaj, miej świadomość tego kto Cię otacza, z kim przebywasz.
W Twoim życiu będą rzeczy, które na pewno się wydarzą, te dobre i te złe, tego nie zmienisz ale dzięki mojej pomocy przygotujesz się odpowiednio wcześnie, zareagujesz szybciej, lepiej, skuteczniej.

Co otrzymasz dokonując zakupu?:

Po dokonaniu wpłaty i przesłaniu potwierdzenia, prześlij mi imiona swoje oraz prześwietlanej osoby, Wasze daty urodzenia oraz krótki opis Waszej relacji. Jeżeli nie znasz daty urodzenia tej osoby, prześlij mi informacje o Jej wyglądzie, cechy charakterystyczne lub znak zodiaku. Do 6 godzin wyślę Ci bardzo obszerną i dokładną odpowiedź tą samą drogą. Korzystając z opcji Express, odpowiedź otrzymasz do godziny. Jeżeli, będę miała jakiekolwiek wątpliwości co do odpowiedzi, nie będę czuła odpowiedzi to zwracam Ci całą wpłaconą sumę.

Gwarantuję indywidualne podejście do każdej poruszanej kwestii, nie korzystam z szablonów odpowiedzi a każda moja odpowiedź jest szczera, zgodna z tym co czuję.
Jeżeli preferujesz inny sposób naszej komunikacji tj. sms, komunikator, napisz mi o tym a
na pewno znajdziemy korzystne rozwiązanie.

Zapraszam serdecznie

– Cena standardowa 20 zł,
– opcja Express, odpowiedź do 1 godziny 40 zł.

Wróżka Mariwa

2 thoughts on “Prześwietlenie osoby

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *